GESTTO | OBCHODNÝ PRIESTOR NA PRENÁJOM | ROHOŽNÍK | 4 PARKOVACIE MIESTA


Druh

Komerčné priestory

Rozloha

64 m2

Lokalita

Rohožník

Cena

Dohodou


V zastúpení majiteľa nehnuteľnosti Vám ponúkame prenájom obchodného priestoru o výmere 64 m2 v obci Rohožník. Objekt, ku ktorému prislúchajú 4 parkovacie miesta, sa nachádza vo vysoko frekventovanej lokalite hlavného ťahu na smer Malacky (Senická ul.).

 

Dispozícia:

-vstup z parkoviska pre 4 osobné autá do hlavnej miestnosti o rozmeroch cca 750×450 (priestor sa dá využiť ako predajňa)
-hlavná miestnosť je prechodná do zázemia (575×245) so samostatnou kuchynkou a WC
-posledná časť objektu pozostáva z priestoru, ktorý možno využiť napr. ako kanceláriu so šatňou/skladom, ktorý je od ostatného priestoru oddelený posuvnými dverami
(využitie jednotlivých častí objektu možno samozrejme variovať podľa individuálnych potrieb nájomníka)

 

Technické informácie:

-elektrické podlahové kúrenie, s možnosťou regulácie teploty prostredníctvom termostatu, ktorý sa nachádza v každej miestnosti
-v každej miestnosti je predpríprava na umývadlo (voda, odpad), v rámci zázemia je predpríprava na sprchovací kút a elektrický bojler
-hlavná miestnosť je s predprípravou na klimatizáciu
-kompletne nové rozvody elektriky menené oproti  revíznej správe (medený rozvod, zosilnený 35 A istič, elektrické a dátové zásuvky zn. Legrand VALENA, 380 V zásuvka)
-stavba: cca 10r. od kolaudácie, YTONG, izolácia, plastové okná, umývateľná fasáda, sedlová strecha (tvar „A“), betónová krytina zn. Bramac
-dlažby, biele maľovky, kazetové podhľady s úspornými LED stropnými svietidlami

 

 

 

Cena DOHODOU!
(parkovanie pre 4 osobné autá v cene!)
Záujemca o prenájom zaplatí oproti podpisu nájomnej zmluvy alikvótnu časť nájomného za mesiac, do ktorého nastupuje, nájomné za nasledujúci mesiac (preddavkovo) a depozit vo výške jednomesačného nájomného, ktorý je pri riadnom plnení nájomnej zmluvy vrátené nájomníkovi, a to po skončení zmluvného vzťahu.
Na energeticky nenáročnú prevádzku je odhadovaná výška poplatku za energie cca 80€.
Po dohode s majiteľom je možné umiestnenie reklamného pútača od hlavnej cesty.

 

 

Obec Rohožník je spádovou oblasťou pre okolité obce najmä pre priamu dostupnosť do okresného mesta Malacky vzdialeného len 10 min. cesty autom, v bezprostrednej dostupnosti od ponúkaného objektu sa nachádza: čerpacia stanica, stavebniny STAVMAT, rýchle občerstvenie, mäsiarstvo, drogéria, lekáreň, zmrzlina, trafika, kaviareň, TESCO… Priestor je vďaka svojej polohe ideálnou možnosťou pre uspokojenie ďalších potrieb v oblasti obchodu a služieb pre prechádzajúcich ale aj domácich obyvateľov.

 

Kontakt : Peter Kopčo 0915 50 53 59Galéria nehnuteľnostiKde sa nehnuteľnosť nachádza

Detailné informácie

Vlastníctvo

osobné

Status

Aktívna

El. napätie

230/400V

Internet

optický internet

Okná

Plastové oná

Počet WC

1

Prístupová cesta

asfaltová

Energetický certifikát

B

Parkovanie

parkovacie miesto

Počet parkovacích miest

4

KONTAKTNÝ FORMULÁR

V prípade akýchkoľvek požiadaviek nás neváhajte kontaktovať

  Predmet vašej správy*  Vaše meno a priezvisko *

  Vaša e-mailová adresa *

  Vaše telefónne číslo *

  Vaša správa

  Vaše osobné údaje spracúvame za účelom vybavenia Vašej správy alebo dopytu. Viac informácií nájdete v sekcii ochrana osobných údajov.