GESTTO l PREDANÉ l krásna chata l Sokolské chaty l Buková Trnava


Druh

Chaty a rekreačné objekty

Rozloha

110 m2

Lokalita

Buková

Cena

85 000€


Ponúkame na predaj krásnu udržiavanú chatu v chatovej oblasti Sokolské chaty Buková, ktorá sa nachádza na svahovitom udržiavanom pozemku

Dispozícia:

Vstupná chodba, veľký šatník, vstup do priechodzej obývacej izby s kachľami. V chate sa nachádza kuchyňa s kuchynskou linkou, sporákom a jedálenskou časťou. Kúpeľňa so sprchovým kútom spojená s toaletou. Poschodie chaty tvoria dve podkrovné spálne, každá s býstupom na balkón. Chata je z časti podpivničená. Za chatou sa nachádza kompletne vybavená dieľňa a prístrešok na drevo. Chata sa predáva kompletne zariadená.

V chate je zateplená, má elektrickú prípojku, studňu, pričom voda  sa využíva ako úžitková, vykurovanie elektrickými radiatormi, teplá voda – prietokový ohrievač, odpad – septik.

Pred vstupom do chaty sa nachádza prestrešený altánok s posedením a vonkajším grilom. Pozemok je slnečný s južnou orientáciou – kaskádová kvetinová výsadba, skalka, udržiavaný trávnik, vyhradené miesta na parkovanie. Oplotený s malou bránkou pre peších a veľkou bránou pre autá.

Lokalita sa nachádza v obľúbenej chatovej oblasti medzi obcami Buková a Trstín s občianskou vybavenosťou, v krásnom a tichom prostredí Malých Karpát, s veľkým množstvom príležitostí na turistiku, cyklistiku, hubárčenie, rybolov …

Kontakt: Regina Kopčová 0915 733 133

 Galéria nehnuteľnostiKde sa nehnuteľnosť nachádza

Detailné informácie

Počet izieb

3i

Zastavaná plocha

70 m2

Úžitková plocha

110 m2

Vlastníctvo

osobné

Status

Aktívna

Vodovod

na pozemku

Studňa

áno

El. napätie

230/400V

Plyn

nie je

Kanalizácia

3

Internet

satelit

Okná

Plastové oná

Počet WC

1

Počet kúpelní

1

Prístupová cesta

kamenitá

Počet terás

1

KONTAKTNÝ FORMULÁR

V prípade akýchkoľvek požiadaviek nás neváhajte kontaktovať

  Predmet vašej správy*  Vaše meno a priezvisko *

  Vaša e-mailová adresa *

  Vaše telefónne číslo *

  Vaša správa

  Vaše osobné údaje spracúvame za účelom vybavenia Vašej správy alebo dopytu. Viac informácií nájdete v sekcii ochrana osobných údajov.