GESTTO | IBA U NÁS | 5 IZBOVÝ RODINNÝ DOM | Suchá nad Parnou


Druh

Domy a vily

Rozloha

160 m2

Lokalita

Suchá nad Parnou

Cena

208 000€


V exkluzívnom zastúpení majiteľa ponúkame na predaj 5 izbový, čiastočne podpivničený rodinný dom v obci Suchá nad Parnou. Nachádza sa na pozemku o celkovej výmere 1219 m2 pričom zastavaná plocha tvorí 140 m2. Úžitková plocha predstavuje približne 160 m2.
Je napojený na všetky IS siete: plyn, elektrina, kanalizácia, zdrojom vody je studňa. V dome je príprava na napojenie k obecnému vodovou.

Na dome sú plastové okná a na jednej časti bola zrekonštruovaná strecha.
Dom prešiel tento rok rozsiahlou rekonštrukciou, pri ktorej sa robila kompletne nová elektroinštalácia s prípravou na elektrické žalúzie, nové rozvody kúrenia spolu s novými radiátormi, sadrové omietky, znížili a odizolovali sa stopy pomocou sadrokartónu a izolačnej vaty, celý dom je 3x vymaľovaný bielou farbou, vchodové dvere boli vymenené za bezpečnostné a v celom dome je nová vinylová podlaha s imitáciou dreva. Pôvodný kotol bol vymenený za nový kondenzační plynový kotol s bojlerom značky BAXI, ktorý ma zásobník na 40 L vody, taktiež bolo vymenené čerpadlo v studni.

Dispozícia

Na prízemí sa nachádza vstupná chodba, technická miestnosť s toaletou, kúpeľňa s vaňou a toaletou, kuchyňa, priechodná izba, špajza, schodisko do pivnice, samostatná izba a schodisko na poschodie.
Na poschodí sa nachádzajú 3 samostatné izby a vstup na povalu, ktorá poskytuje veľa odkladacieho priestoru.
Pivnica pozostáva z chodby a dvoch miestností.

O obci

Suchá nad Parnou ponúka výbornú dostupnosť do krajského mesta Trnava, ktoré je vzdialené 10min cesty autom. Obec je taktiež známa vodnou priehradou, ktorá ponúka príjemné prostredie na trávenie voľných chvíľ. Ponúka dobrú vybavenosť ako napríklad: základnú školu s materskou, autobusové zastávky, pneuservis, reštauráciu, penzión, kostol, lekáreň, 2x potraviny, piváreň a mnoho iného.Galéria nehnuteľnostiKde sa nehnuteľnosť nachádza

Detailné informácie

Počet izieb

5i

Zastavaná plocha

140 m2

Rozloha pozemku

1219 m2

Úžitková plocha

160 m2

Vlastníctvo

osobné

Status

Aktívna

Zateplenie

nie

Pivnica

Áno

Studňa

áno

El. napätie

230V

Plyn

na pozemku

Kanalizácia

áno

Internet

áno

Okná

Plastové oná

Počet WC

2

Počet kúpelní

1

Prístupová cesta

asfaltová

Energetický certifikát

A

KONTAKTNÝ FORMULÁR

V prípade akýchkoľvek požiadaviek nás neváhajte kontaktovať

  Predmet vašej správy*  Vaše meno a priezvisko *

  Vaša e-mailová adresa *

  Vaše telefónne číslo *

  Vaša správa

  Vaše osobné údaje spracúvame za účelom vybavenia Vašej správy alebo dopytu. Viac informácií nájdete v sekcii ochrana osobných údajov.