GESTTO | EXKLUZÍVNA RODINNÁ VILA | LOŠONEC – TRNAVA


Druh

Domy a vily

Rozloha

636 m2

Lokalita

Lošonec

Cena

420 000€


Svahovitý pozemok – oddrenážovaný zo strany lesa – ponúkol realizáciu výnimočného projektu, ktorý využíva terén a dovolil tak vytvoriť veľkorysý priestor v podobe suterénu (197,59 m2), prízemia (235,36 m2), poschodia (203,08 m2)a samostatne stojacu garáž pre 2 vozidlá s nadstavbou, v ktorej sa nachádza jedna obytná miestnosť s kúpeľňou.

Dispozícia

 • Suterén (s využítím svahovitého terénu) pozostáva z veľkej pivnice, kotolne, technickej miestnosti vhodnej na umiestnenie jacuzzi a ďalšej priestrannej miestnosti, ktorú môže nový majiteľ využiť napríklad na parkovanie pre ďalšie 2 vozidlá.
 • Vstup do vily je situovaný od príjazdovej cesty pod lesom. Pozostáva zo vstupnej haly,  vstupom do šatníka a samostatnej toalety. Prechod do veľkého spoločenského priestoru s krbom na tuhé palivo a dvoch schodís na poschodie.Ďalej z kuchyne spojenej s jedálňou, komory, pracovne, priestrannej obývačky (obývačka a kuchyňa majú výstup na spoločnú slnečnú terasu s výhľadom o veľkosti 79,6 m2) a samostatnej spálne s vlastnou kúpeľňou.
 • schodiská vedúce na poschodie s veľkou otvorenou galériou a 4 spální. Z toho 2 spálne majú vlastný šatník a výstup na loggiu pričom dve majú vlastný šatník. Na poschodí sa nachádzajú ďalšie 2 kúpeľne s toaletami.

Táto nízko energetická vila je postavená z kvalitných materiálov, zo systému VELOX, okná sú HLINÍK/DREVO a strešná krytina je BRAMAC.

Z inžinierskych sietí je dotiahnutá elektrika a voda (vlastná studňa a obecný vodovod).

Vykurovanie bude zabezpečené plošným kolektorom a tepelným čerpadlom s MVHR systémom s rekuperáciou.

Nehnuteľnosť sa predáva ako rozostavaná stavba s možnosťou zabezpečenia dokončenia zo strany predávajúceho, podľa projektu, alebo podľa vlastných predstáv nového majiteľa. V cene je aj 1000 m2 vonkajšej dlažby. Predaj / kúpa možný ihneď, novostavba je vysporiadaná, bez ťarchy.

Kontakt: 0915 733 133Galéria nehnuteľnostiKde sa nehnuteľnosť nachádza

Detailné informácie

Počet izieb

8i

Zastavaná plocha

300 m2

Rozloha pozemku

2625 m2

Úžitková plocha

636 m2

Vlastníctvo

osobné

Status

Aktívna

Zateplenie

Áno

Pivnica

nie

Vodovod

na pozemku

Studňa

áno

El. napätie

230/400V

Plyn

nie je

Septik

áno

Internet

satelitný internet

Okná

Hliníkové okná

Počet WC

2

Počet kúpelní

4

Prístupová cesta

neupravená

Energetický certifikát

A

Parkovanie

garáž

Počet garáží

4

KONTAKTNÝ FORMULÁR

V prípade akýchkoľvek požiadaviek nás neváhajte kontaktovať

  Predmet vašej správy*  Vaše meno a priezvisko *

  Vaša e-mailová adresa *

  Vaše telefónne číslo *

  Vaša správa

  Vaše osobné údaje spracúvame za účelom vybavenia Vašej správy alebo dopytu. Viac informácií nájdete v sekcii ochrana osobných údajov.