GESTTO | EXKLÚZIVNA INVESTIČNÁ PRÍLEŽITOSŤ | obec Žabokreky nad Nitrou


Druh

Pozemky

Rozloha

108930 m2

Lokalita

Žabokreky nad Nitrou

Cena

30€


V zastúpení majiteľa ponúkame na predaj pozemok o celkovej výmere 108 930m2 vhodný na výstavbu rodinných či bytových domov, ktorý sa nachádza v územnom pláne obce Žabokreky nad Nitrou.

O pozemku

Ide o ucelenú parcelu v osobnom vlastníctve. Pozemok je nepravidelného tvaru v najdlhšej časti meria približne 501m a v najširšej 400m.
Je rovinatý, slnečný, nachádza sa v blízkosti rodinných domov a je pri hranici intravilánu obce. Inžinierske siete sú na hranici pozemku: obecný vodovod, obecná kanalizácia (gravitačná), plyn, elektrina. K pozemku je bezproblémový prístup, nakoľko sa dá k nemu dostať viacerými obecnými cestami.
Cena za m2 je 30€. V prípade vážneho záujmu možná dohoda.

O obci

Žabokreky nad Nitrou je atraktívna lokalita z pohľadu rozvoja a vybavenosti, výbornej dopravnej dostupnosti: 10 minút od mesta Partizánske, 15 min od mesta Topoľčany. V obci sa nachádza: materská škola, základná škola, potraviny, autobusová a vlaková zastávka, lekáreň, všeobecný lekár, zubár, predajňa zeleniny a ovocia, hostinec, čerpacia stanica, autoservis a mnoho ďalšieho .. .

Pre viac informácií ma neváhate kontaktovať. V prípade záujmu je možné si pozemok rezervovať.Kontakt: Frederik Pardavý 0918 136 141Galéria nehnuteľnostiKde sa nehnuteľnosť nachádza

Detailné informácie

Rozloha pozemku

108930 m2

Vlastníctvo

osobné

Status

Aktívna

Vodovod

pri pozemku

El. napätie

230/400V

Internet

áno

Prístupová cesta

asfaltová

KONTAKTNÝ FORMULÁR

V prípade akýchkoľvek požiadaviek nás neváhajte kontaktovať

  Predmet vašej správy*  Vaše meno a priezvisko *

  Vaša e-mailová adresa *

  Vaše telefónne číslo *

  Vaša správa

  Vaše osobné údaje spracúvame za účelom vybavenia Vašej správy alebo dopytu. Viac informácií nájdete v sekcii ochrana osobných údajov.