GESTTO | REZERVOVANÉ | RODINNÝ DOM PO KOMPLETNEJ REKONŠTRUKCII | BUČANY


Druh

Domy a vily

Rozloha

90 m2

Lokalita

Bučany

Cena

187 000€


V exkluzívnom zastúpení majiteľa ponúkame na predaj 4 izbový rodinný dom po kompletnej rekonštrukcii v obci Bučany. Dom sa nachádza na pozemku o výmere 443m2, celková úžitková plocha tvorí 90m2. Dom je napojený na všetky IS: elektrika, vodovod, kanalizácia, plyn, optický internet. Nachádza sa v kľudnej časti obce, mimo hlavnej cesty. Na konci pozemku je malý potôčik, za ktorým je pole, čo tvorí príjemné prostredie pre bývanie.

Dispozícia:

Vstupná chodba, kúpeľňa so sprchovacím kútom, toaletou a kotlom, izba (11 m2), chodba, izba (7,5 m2), spálňa (19,5 m2), kuchyňa, obývačka (20 m2).

Počas rekonštrukcie prebehli tieto práce:

Ťahanie nového elektrického vedenia od stĺpa po novú rozvodnú skriňu, ktorá sa premiestnila z vnútra von – pred dom, nové napojenie na kanalizáciu, nové zvody dažďovej vody a vytvorenie trativodu, výmena okien za plastové s trojsklom, nové vstupné dvere, nové strešné laty a fólia, zrovnanie pôvodných strešných hranolov, nová krytina značky Terran, kompletne nové elektrické vedenie (s revíznou správou), hromozvod, nové rozvody vody, nové rozvody kúrenia, vápenno-cementové a sádrové omietky spevnené sieťkou, vyrovnanie podlahy, zateplenie EPS 15cm značky isover, fasádna omietka biela a tmavo sivá, odizolovanie stropov sklenou vlnou 10cm a 40cm značky isover, zníženie sadrokartónom, nové radiátory, nový plynový kondenzačný kotol značky Baxi so zásobníkom na 40L, celý dom je vymaľovaný z vnútra bielou farbou, pred domom spevnené parkovacie miesta betónom a zámkovou dlažbou na 3 autá, chodník k vstupným dverám spevnený zámkovou dlažbou, terasa spevnená zámkovou dlažbou, betónový plot, nová vstupná bránka osadená do okrasných DT tvárnic, nové oplotenie s bránkou na konci pozemku a zrovnanie terénu.

 V dome je predpríprava na:

 • Klimatizáciu
 • Videovrátnika
 • Kamerový systém
 • Elektrické žalúzie
 • Alarm
 • Nabíjačka na elektrické auto
 • Prípojka na elektromotor pre pojazdnú bránku
 • Elektrické pripojenie pre záhradný domček či altánok

 

O obci

Obec Bučany sa nachádza 10 min autom od krajského mesta Trnava, 10 min od mesta Hlohovec a 20 min od kúpeľného mesta Piešťany, do ktorého sa môžete dostať aj diaľnicou D1. Vzdialenosť mesta Leopoldov je 7 min, odkiaľ je napojenie na diaľnicu D1. Na cestu R1 sa napojíte za 14 min pri obci Vlčkovce alebo v meste Trnava. Obec má kompletnú občiansku vybavenosť: materská škola, základná škola, pošta, viacero autobusových zastávok, dom služieb, obecný úrad, všeobecný lekár, lekáreň, 2x potraviny, čerpacia stanica, reštaurácia, pizzeria, hostinec, kvetinárstvo, kostol, futbalový štadión, pneuservis, autoservis, kaderníctvo, kozmetický salón, vinotéka a mnoho iného.Galéria nehnuteľnostiKde sa nehnuteľnosť nachádza

Detailné informácie

Počet izieb

4i

Zastavaná plocha

109 m2

Rozloha pozemku

443 m2

Úžitková plocha

90 m2

Vlastníctvo

osobné

Status

Aktívna

Zateplenie

Áno

Pivnica

nie

Vodovod

na pozemku

Studňa

áno

El. napätie

nie

Plyn

na pozemku

Kanalizácia

áno

Internet

optický

Okná

Plastové oná

Počet WC

1

Počet kúpelní

1

Prístupová cesta

asfaltová

Energetický certifikát

A

Parkovanie

parkovacie miesto

Počet parkovacích miest

3

KONTAKTNÝ FORMULÁR

V prípade akýchkoľvek požiadaviek nás neváhajte kontaktovať

  Predmet vašej správy*  Vaše meno a priezvisko *

  Vaša e-mailová adresa *

  Vaše telefónne číslo *

  Vaša správa

  Vaše osobné údaje spracúvame za účelom vybavenia Vašej správy alebo dopytu. Viac informácií nájdete v sekcii ochrana osobných údajov.