GESTTO l predaj l TOP reštaurácia l novostavba l Biely Kostol Trnava


Druh

Komerčné priestory

Rozloha

704 m2

Lokalita

Trnava

Cena

399 000€


Ponúkame na predaj zabehnutú, nadštandardne zariadenú reštauráciu/pizzeriu vo vyhľadávanej lokalite Na Výslní v obci Biely Kostol.

Dispozícia

reštauračnáčať, kaviarenská časť s bar, za ktorým sa nachádza priestranná, profesionálne zariadená kuchyňa, 4x sklad, 1x technická miestnosť, 1 x samostatné sociálne zariadenie pre personál, 3x samostatné sociálne zariadenie pre zákazníkov (dámska toaleta, pánska toaleta, toaleta pre invalidov), 1 x miestnosť pre upratovačku.
Celková kapacita reštaurácie aj s kaviarenskou časťou je 80 miest, plocha reštauráčnej, kaviarenskej časti, kuchyne a celého zázemia je 362 m2.

K reštaurácií patrí vlastný oplotený areál s detským ihriskom o výmere 80 m2 a letná terasa s kapacitou 50 miest o výmere 160 m2.
Ďalším veľkým benefitom tejto ponuky je 7 vlastných parkovacích miest z toho jedno je vyhradené parkovanie pre invalidov. Celková úžitková plocha je 704 m2.
Budova je vybavená kamerovým systémom a klimatizačnou jednotkou, samozrejmosťou je pripojenie na internet a TV.

Ak ste sa rozhodli pre podnikanie v gastronomickej oblasti táto ponuka je pre Vás ideálnym riešením, keďže sa jedná o zabehnutú, kompletne zariadenú prevádzku bez potrebných ďalších investícií so stálou klientelou.

Je tu možnosť predaja samostatnej budovy s areálom a parkoviskom, bez zariadenia reštaurácie a kuchyne za sumu 299.000,-€.

Obec Biely Kostol je vzdialená od mesta Trnava cca 3 km, v tesnej blízkosti sa nachádza rekreačná oblasť s kúpaliskom a rybníkmi Kamenný mlyn.

Kontakt: Regina Kopčová 0915 733 133Galéria nehnuteľnostiKde sa nehnuteľnosť nachádza

Detailné informácie

Vlastníctvo

osobné

Status

Aktívna

El. napätie

230/400V

Internet

áno

Okná

Plastové oná

Počet WC

2

Prístupová cesta

asfaltová

Energetický certifikát

A

Počet terás

1

Parkovanie

parkovacie miesto

Počet garáží

7

KONTAKTNÝ FORMULÁR

V prípade akýchkoľvek požiadaviek nás neváhajte kontaktovať

  Predmet vašej správy*  Vaše meno a priezvisko *

  Vaša e-mailová adresa *

  Vaše telefónne číslo *

  Vaša správa

  Vaše osobné údaje spracúvame za účelom vybavenia Vašej správy alebo dopytu. Viac informácií nájdete v sekcii ochrana osobných údajov.